دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی سی شارپ Learn the Basics of C Sharp Programming

برنامه نویسی به اختصار علم وادار کردن کامپیوترها به انجام کارهایی است که کاربر از آنها می خواهد. به عبارت دیگر طراحی و نوشتن کدهای نرم افزاری که به کمک سخت افزار کامپیوتر بتوانند کار خاصی را انجام دهند. امروز برنامه نویسی دیگر محدود به آن صفحه سیاه یا آبی نیست که فقط نوشته بود و کسی از ان سر در نمی آورد. امروز برنامه نویسان ربات هایی را کنترل می کنند که خودشان عمل جراحی انجام می دهند. برنامه های کنترل و هدایت خودکار هواپیماهای غول پیکر را طراحی می کنند و به یک ربات برنامه می دهند تا روی سیاره ای بیگانه به کاوش بپردازد. کسانی که با علوم کامپیوتر سروکار دارند و یا علاقمند به این رشته هستند، حتماً باید از برنامه نویسی هم سر رشته داشته باشند. یکی از قدرتمندترین و گسترده ترین پلت فرم های برنامه نویسی محیط .net و visual studio است که زبان برنامه نویسی C# را نیز شامل می شود. کتاب حاضر آموزش مناسبی برای مبتدیان و تازه کاران است تا با این دنیای بدون مرز آشنا شوند.

book learning
game mag
simulation anim
documentary speech
language music
movie serial
Software graphic
C#-PROGRAMMING-WILLY-GICHINA

Basics of C# Programming
Willy Gichina
English | 2016 | 37 Pages | PDF | 0.6 MB
downalod-pdf

This book contains proven steps and strategies on how to study this powerful programming language within in a short period of time. This eBook is designed for people who want to know the basics of C#. Basically, it aims to help you master this topic in just 2 weeks. To accomplish that goal, this book contains the important aspects of the C# programming language.


همچنین ببینید :

infinite skills android app creation with c# new boston C#
web-programming-ebook-collection programming
mabani barname nevisi Untitled-1
Apress Wrox press
سجاد نبی زاده

سجاد نبی زاده

سجاد نبی زاده مدیر سایت فروشگاه عتیقه است. سابقه 20 سال فعالیت نرم افزاری دارد. در زمینه آموزش نرم افزارهای گرافیکی و طراحی وب فعال است. روزها می نویسد و شب ها می خواند. آرشیو جامع نرم افزار و آموزش و بازی های کامپیوتری دارد. آماده همکاری با همه دوستان خوب است. با او در ارتباط باشید تماس -- کانال تلگرام

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggYouTube

دیدگاهی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب مشابه