دانلود مجله Apple نسخه ویژه بررسی سال ۲۰۱۵

کمپانی اپل نیازی به معرفی ندارد. استیو جابز نابغه ای بود که با بنیان گذاری این سازمان حرف های زیادی برای گفتن داشت و امروز که این کمپانی در روزهای اوج به سر می برد دیگر نیست که موفقیت آن را شاهد باشد. اپل مجله مشهوری چاپ می کند که در آن به بررسی سخت افزارها و نرم افزارهای ساخت این کمپانی و نو آوری ها و برنامه های اینده آن پرداخته می شود. نسخه ۲۵ ماه دسامبر این مجله ویژه نامه ای ۵۰۸ صفحه ای از مهمترین های سالی بود که رو به پایان است. سالی که برای علم و تکنولوژی سال بزرگی بود و برای بشریت و جهان سوم سالی پر از نا امیدی و جنگ و آوارگی. امیدوارم سال ۲۰۱۶ سال خوب و پر از آگاهی و آرامش باشد.
Apple-Magazine-25-December-2015
downalod-pdf
AppleMagazine – ۲۵ December 2015
English | 508 pages | True PDF | 100 MB ۲۰۱۵
has been another extremely exciting year for Apple fans – so it’s understandable that you may have missed some of it! Catch up on all of the news and reviews from a momentous 2015 for the Cupertino company by reading our full year review, which covers all of the past 12 months’ major product launches and other key developments and events, including in relation to the iPhone 6s, iPad Pro and Apple Watch.

همچنین ببینید :

iPhone-the-missing-manual Mac-Tips-Tricks-Apps-&-Hacks-Vol-7-Revised-Edition Steve Jobs
 Computer-Magazine Lynda ios and mac
Infinite skills IOS programming ۶۰۰ iphone books
mac and ios ebook Xcode
سجاد نبی زاده

سجاد نبی زاده

سجاد نبی زاده مدیر سایت فروشگاه عتیقه است. سابقه 20 سال فعالیت نرم افزاری دارد. در زمینه آموزش نرم افزارهای گرافیکی و طراحی وب فعال است. روزها می نویسد و شب ها می خواند. آرشیو جامع نرم افزار و آموزش و بازی های کامپیوتری دارد. آماده همکاری با همه دوستان خوب است. با او در ارتباط باشید تماس -- کانال تلگرام

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggYouTube

دیدگاهی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب مشابه