TIME Magazine 21 December 2015

انسانیت کلمه ای زیبا و در عین حال مهجور است. انسان اشرف مخلوقات و برترین نشانه خلقت پروردگار است. به گفته خداوند انسان می تواند برترین موجودات باشد و یا پست ترین موجودات. به عقیده نگارنده، تعالی روح و پیمودن درجات انسانیت هیچ ربطی به جنسیت، ملیت و دین و مذهب شخص ندارد. یک انسان که خود را مسلمان می نامد می تواند پست ترین و زشت ترین اعمال را انجام دهد و انسان دیگری که ما کافرش می نامیم با آگاهی و درک درست از ارزش های انسانی به درجه والایی دست یابد.

سال ۲۰۱۵ سالی پر از تنش و جنجال و پر از اتفاقات عجیب بود. یکی از این اتفاقات که جامعه جهانی را به تحسین وا داشت، اقدام صدر اعظم آلمان در رابطه با پذیرفتن و پناه دادن به آوارگان جنگ سوریه بود. ایشان با استفاده از نفوذ و قدرت کشورشان توانستند به همه دنیا ثابت کنند که انسانیت چه رنگ و مزه ای دارد. خانم ANGELA MERKEL به عنوان مهم ترین شخص سال ۲۰۱۵ انتخاب شدند و به عنوان رهبر جهان آزاد از ایشان یاد می شود.

متاسفانه اخیراً چند تن از حیوانات انسان نما که خود را مسلمان هم می نامند، دست به کارهای زشت و غیر اخلاقی در این کشور زده اند. به نوبه خود و از طرف تمام انسان های پابند به ارزش های اخلاقی از خانم MERKEL و تمام شهروندان آلمانی عذرخواهی می کنم. امیدوارم اندیشیدن و دانستن سرلوحه زندگی تمام انسان ها باشد.

هفته نامه TIME چاپ کشور ایالات متحده است. این هفته نامه از معروفترین و معتبرترین نشریات خبری در سراسر جهان به شمار می آید و خوانندگان بسیاری در سراسر جهان دارد. در این مجله به بررسی اخبار روز دنیا از ورزشی و اقتصادی گرفته تا علمی و سیاسی پرداخته می شود. این شماره اختصاص به اقدامات کشور آلمان در راستای ارزش های انسانی و پناه دادن به هم نوعان آواره خویش است.

book learning
game mag
simulation anim
documentary speech
language music
Time-21_December_2015

downalod-pdf
TIME 21 December 2015
 English | PDF | 148 pages | 24.8 MB

همچنین ببینید :

Scientific-magazine Britannica-2015-and-ebooks
BBC Magazine memory-and-creativity-self-improvement-usability-ebook-collection
Cinema-and-Animation science and scientific ebook collection

 

سجاد نبی زاده

سجاد نبی زاده

سجاد نبی زاده مدیر سایت فروشگاه عتیقه است. سابقه 20 سال فعالیت نرم افزاری دارد. در زمینه آموزش نرم افزارهای گرافیکی و طراحی وب فعال است. روزها می نویسد و شب ها می خواند. آرشیو جامع نرم افزار و آموزش و بازی های کامپیوتری دارد. آماده همکاری با همه دوستان خوب است. با او در ارتباط باشید تماس -- کانال تلگرام

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggYouTube

دیدگاهی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب مشابه