Space X با این پوسترها می‌خواهد شما را برای سفر به مریخ ترقیب کند

Space X با این پوسترها می‌خواهد شما را برای سفر به مریخ ترقیب کند

کمپانی Space X که در حال حاضر تحت مالکیت گوگل قرار دارد، در سال‌های آینده برنامه‌های بسیاری برای توسعه و گسترش فعالیت‌های فضایی خود در نظر گرفته است و قصد دارد این فعالیت‌ها را تا جایی پیش ببرد که بتواند یک سفر برنامه ریزی شده را به مریخ اجرا کند. وقتی در این دوران به رفتن به سیاره‌های مریخ فکر می‌کنیم، مسلماً این ایده‌ی به صورت یک آروزی دست نیافتنی در ذهن ما شکل می‌گیرد و تحقق آن را تنها می‌توانیم در فیلم‌های علمی-تخیلی انتظار داشته باشیم. اما باید بدانیم که شاید سال‌های آینده و برای فرزندان ما این سفر چندان هم دور از واقعیت نباشد.

Space X در پوسترهایی که به تازگی منتشر کرده است، طراح‌هایی از آینده‌ی سفر انسان به مریخ را نشان می‌دهد که شاید بتوان مانند یک مسافرت تفریحی برای پر کردن تعطیلات به آن نگاه کرد. اگر فیلم بین ستاره‌ای کریستوفر نولان را دیده باشید، مسلماً این جمله را به یاد می‌آورید که “زندگی بشر بر روی زمین آغاز شده است، اما هیچ وقت قرار نبوده بر روی زمین پایان یابد”. این تصاویر بسیار ما را به یاد اتفاقات این فیلم می‌اندازد و سبب می‌شود تا آروز کنیم شاید چند سالی دیرتر به دنیا آمده بودیم و می‌توانستیم سفر به مریخ را تجربه کنیم.

 mars-travel01-1  mars-travel02-1  mars-travel03-1
سجاد نبی زاده

سجاد نبی زاده

سجاد نبی زاده مدیر سایت فروشگاه عتیقه است. سابقه 20 سال فعالیت نرم افزاری دارد. در زمینه آموزش نرم افزارهای گرافیکی و طراحی وب فعال است. روزها می نویسد و شب ها می خواند. آرشیو جامع نرم افزار و آموزش و بازی های کامپیوتری دارد. آماده همکاری با همه دوستان خوب است. با او در ارتباط باشید تماس -- کانال تلگرام

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggYouTube

دیدگاهی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب مشابه